• Свеж
Зголемување НА Крпи, 5pc Кујна Постави: 2 Тенџере Носители,1 Рерна МИТ & 2 Крпи,Вино,Плута Настроената & Корк
zoom_in

Зголемување НА Крпи, 5pc Кујна Постави: 2 Тенџере Носители,1 Рерна МИТ & 2 Крпи,Вино,Плута Настроената & Корк

DEN 1219.20

Од стока
check Во продавницата

СЕТ од 5 КУЈНСКИ ЕЛЕМЕНТИ, вклучувајќи. 2 ТЕНЏЕРЕ НОСИТЕЛИ (7" x 8"), 1 РЕРНА МИТ (7' x 13"), и 2 КРПИ (15" x 25").Машина За Миење.Брзо Сушење, Сите Намена.Тоа е сосема нов, со ознаки.Симпатична дизајн.Супер Чистење.Еднократно, одлична за сегашноста.Јас сум за продажба на СЕТ од 5 КУЈНСКИ ЕЛЕМЕНТИ, вклучувајќи. 2 ТЕНЏЕРЕ НОСИТЕЛИ (7" x 8"), 1 РЕРНА МИТ (7' x 13"), и 2 КРПИ (15" x 25") ВИНО, ПЛУТА НАСТРОЕНАТА & ПЛУТА како што е прикажано на сликите.Машина За Миење.Тоа е сосема нов, со ознаки.Направени од страна на Гурманските Essentials.Имам многу други елементи за кујнски како што ткаенина и пластични placemats, завеси сетови, крпи, фурна mitts, potholders, престилки, tablecloths, ѕидни плочки, перница стол влошки, итн ве Молиме проверете го мојот други огласи и ако купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дознаете како јас може да се комбинираат вашиот превозот.Јас ќе брод во САД само (или на меѓународно ниво со користење на Глобалната Превозот) штом ќе може да оди на поштата.

Вака можеби ќе ви се допадне..