• Свеж
uxcell Допир Магнетни Брави Притиснете го Фати Latch за Кабинет Вратата Шкафот Црна 4pcs
zoom_in

uxcell Допир Магнетни Брави Притиснете го Фати Latch за Кабинет Вратата Шкафот Црна 4pcs

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

Димензија : 37 x 41 x 16mm / 1.46" x 1.61" x 0.63" (L*W*H) (Повече); Проширена вкупна Должина : 44mm / 1.73".Кабинетот latch е опремен со долга постојан магнет, кој има магнетна сила и не избледуваат.На задебелена и долго парче железо е исти со вшмукување сила на постојан магнет за ефективно подобрување на магнетна привлечност функција на кабинетот.Широко се користи во домот на мебел, стаклени врати, кабинети, гардероба врати, облекување маси, фиоки, кабинети и др.Лесен за користење : Кога ќе притиснете тоа, вратата се отвора и потоа се притиска повторно, вратата се затвора.Пакет не се содржи завртки.Препорачливо е да користите пан-раководител завртки за инсталација, која ќе биде подобро исти.Опис : 1.Кабинетот latch е опремен со долга постојан магнет, кој има магнетна сила и не избледуваат.2.На задебелена и долго парче железо е исти со вшмукување сила на постојан магнет за ефективно подобрување на магнетна привлечност функција на кабинетот.3.Целокупната структура е добро опремени и стабилна, и прашина не е лесно да се влезе.4.Широко се користи во домот на мебел, стаклени врати, кабинети, гардероба врати, облекување маси, фиоки, кабинети и др.5.Лесен за користење : Кога ќе притиснете тоа, вратата се отвора и потоа се притиска повторно, вратата се затвора.Спецификација : Име на Производ : Магнетни Catch Material : Пластични, Магнет, Metal Main Боја : Црна, Сребрена Tone Extended вкупна Должина : 44mm / 1.73"Фит Монтажа Завртка Кол : 3mm Fit Штрајк Плоча Монтажа Завртка Кол : 4.5 mm Dimension : 37 x 41 x 16mm / 1.46" x 1.61" x 0.63" (L*W*H) (Повече) Пакет Содржина : 4 x Магнетни Фати, 4 x Штрајк Плоча.

Вака можеби ќе ви се допадне..