• Свеж
Eouine Божиќ Случај за Xiaomi Mi А2 Лајт [5.84] Божиќ Црвено Силикони Телефон Случај со 3D Елени Кукла & Шема,Анти-Нула Shockproof Мека Браник Покритие за Mi А2 Лајт
zoom_in

Eouine Божиќ Случај за Xiaomi Mi А2 Лајт [5.84] Божиќ Црвено Силикони Телефон Случај со 3D Елени Кукла & Шема,Анти-Нула

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

【Компатибилност】Само компатибилни со Xiaomi Mi А2 Лајт (5.84 инчен). 【Високо-квалитетни TPU Материјал】Силиконски материјал, мека и еластична, трајни производи за долго време да го користите.Отпорно на гребење, шок-апсорбирање, ефикасно да се заштити телефонот.Пријатно чувство кога го држите. 【Уникатен Божиќ Подарок】Различни Божиќ модели за да изберете од.На симпатична 3 D Кукла и персонализирана печати шема обезбеди слатки украси за мобилни телефони.Тоа е одличен Божиќ подарок за семејство, пријатели и себе си. 【И Заштита】Компактен, тенок и лесен дизајн овозможува минимална рефус со дополнителна контрола и се чувствуваат.Шок-апсорпција да се заштити вашиот Xiaomi Mi А2 Лајт добро.Против пролизгување на имотот дава вашиот телефон подобро прилепување на површината. 【Прецизни Исечок】Покрена bezels нудат заштита за екран и камера, прецизно сечење овозможува целосен пристап до сите порти, копчиња,камери и така натаму.Eouine нуди на своите клиенти на најдобар квалитет на производи на Заштитен Браник Случаи, електронски додатоци, нашата цел е клиентот 100% задоволство.Совршен за Xiaomi Mi А2 Лајт.Направени од TPU материјал, мека и еластична.Симпатична животно figurine модел го прави вашиот телефон многу индивидуални.Персонализиран печати модел го прави вашиот телефон повеќе уникатен, одлична изработка спречува печатење од кои доаѓаат надвор.Број на симпатична Божиќ модели за да го изберете.Компактен, тенок и лесен дизајн овозможува минимална рефус со дополнителна контрола и се чувствуваат.Против пролизгување на имотот дава поголема адхезија на површини.Прецизни исечок овозможува целосен пристап до сите порти, копчиња, камери и така натаму.

Вака можеби ќе ви се допадне..