• Свеж
Lazmin112 Компјутер Префрлете Кутија Полнач 4-Портен USB 2.0 KVM VGA/SVGA Следи Центар се Префрлате Рачно Селектор Рек Планината Кутија на Споделувањето на Видео Адаптер за PC Та
zoom_in

Lazmin112 Компјутер Префрлете Кутија Полнач 4-Портен USB 2.0 KVM VGA/SVGA Следи Центар се Префрлате Рачно Селектор

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

【Побарувачката】Не софтвер е потребно. 【Поддршка】Поддршка SVGA, VGA и мулти-sync монитор. 【Покаже】LED покажува мониторот на статус. 【Нема Моќ бара】Ниту надворешно напојување потребно. 【Toggle Копче】Притиснете го копчето за KVM switch за да се префрлате помеѓу компјутери.Спецификации : Максимална Резолуција : 1920*1440 Брзина : 200 MHZ Конзола Порт : 3 Поддржани Компјутери : 4 Тастатура Емулација : USB Глушец Емулација : USB Тастатура Влез/Излез : USB Глушец Влез/Излез : USB VGA Влез/Излез : Висока Густина D-Sub 15 Pin LED Индикатор : 4 Боја : Црна Поддршка : За DOS, 3 Победи.X, Windows 95/98 / за ME / 2000 / XP / Vista / Windows 7/8, Win NT, Netware, Unix, Linux Пакет Листа : 1 * 4-Портен USB KVM Switch 1 * Прирачник за Корисникот.

Вака можеби ќе ви се допадне..