• Свеж
1 Пар Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм P1SC5
zoom_in

1 Пар Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм P1SC5

DEN 112.32

Од стока
check Во продавницата

1 Пар Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм P1 SC5. Големина : Уво Пад : (Appro x .)25 x 30мм (0.98" х 1.18"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 1 Пар.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Пар Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм P1 SC5.

Вака можеби ќе ви се допадне..