• Свеж
2 Пара Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм A3BV1 Риба Крап
zoom_in

2 Пара Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм A3BV1 Риба Крап

DEN 98.40

Од стока
check Во продавницата

2 Пара Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм A3 BV1 Крап Риба.Големина : Уво Пад : Години : 12x20x4mm (0.47" x 0.79" x 0.16"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 2 Пара.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 2 Пара Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм A3 BV1 Крап Риба.

Вака можеби ќе ви се допадне..