• Свеж
200 Компјутери Светат во Темница Светлечки Ѕвезди Флуоресцентни Noctilucent Пластични Ѕид Налепници Мурали Decals за Домашна Уметност Оркестарот Таванот и Ѕидот Красат Дец
zoom_in

200 Компјутери Светат во Темница Светлечки Ѕвезди Флуоресцентни Noctilucent Пластични Ѕид Налепници Мурали Decals

DEN 165.60

Од стока
check Во продавницата

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СВЕТЛЕЧКИ ЅВЕЗДИ НАЛЕПНИЦИ : сјајот ѕвезди не само што може да се користи како деца играчки, но, исто така, убава детска соба декорација, ѕид налепници, Таванот и декорација на вашиот голема партија корист за свадба, годишнина роденден, итн.Понуда забавен начин да се воведе вашите дете да галакси.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Само место блескав ѕвезда на било која површина, ги стави под извор на светлина ја апсорбира тоа за 15-30 минути, и блескав во темница.СО ТРАЈНИ ПЛАСТИЧНИ СВЕТЛЕЧКИ ЅВЕЗДИ: вашиот 3 D ѕвезди се тука за да останат толку долго колку што сакате.Нашите вклучени не-токсични леплива китови придава на ѕидови и таванот на било текстура.Едноставно застанете секое парче без дамки и минимум хаос кога не го сакаат.ЗАСПИЕ ВО ТОПЛАТА АТМОСФЕРА на војна НА ТАВАНОТ НАЛЕПНИЦИ:, овие забава налепници нека вашето дете заспие под ѕвездено небо, не се плаши од темнината, совршена идеја за декорација на двете момчиња и девојчиња соби, погоден за сите возрасти.ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, вие може да го извести нас, и ние ќе ви обезбедиме со 24 часа бесплатна услуга.Ова е целосно еколошки пластичен материјал.Додадете забава и reverie на децата ноќи.На светлечки ѕвезди може да им помогне на вашите деца не се плашат од темнината.Ова е, исто така, модерен започне.На прв избор за ѕидот во спалната соба декорација shops This ќе бидат најкреативниот и функционална децата бајка подарок, од кои сите се исклучителна децата подароци!Starlight може да се широко се користат во спални соби, свадби, партии и на други места.По апсорпција на светлина за околу 30 минути, на налепница може да емитираат светлина за околу 4-6 часа.Лесен за употреба и delete Confirm пред чистење на ѕид.Потоа ставете ѕвезда налепница и месечината мазна wall Warning : Не се погодни за 3-годишни деца!Спецификации : Боја : Yellow Material : пвц Материјал состав : Пластика.

Вака можеби ќе ви се допадне..