• Свеж
ASMPIO Симпатична Слон Ѕид Налепници, Отстранлив на Цртан филм Мачка Месечината Ѕвезда Водоотпорен Винил Ѕид Decals за Детска Спална соба Дневна Соба Расадник Дома Ѕид Ш
zoom_in

ASMPIO Симпатична Слон Ѕид Налепници, Отстранлив на Цртан филм Мачка Месечината Ѕвезда Водоотпорен Винил Ѕид Decals

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

【Пакет & Големина】4 Листови на цртан филм мачка ѕид налепници со големина од 35 x 25cm/13.7 x 9.8 во (L x W), откако заврши големина 69cm×103cm/27.1 × 40.5 инч. 【Премиум Материјалот 】На симпатична слон ѕид decals се направени на премиум самолепливи ПВЦ со висока резолуција на печатење шарени.Безбедно, не-токсични, водоотпорен, не е лесна употреба.Тоа може да се отстрани лесно и ќе не остават остатоци, пријателски расположени кон ѕидот, ќе траат со години без да бледнее, брчки, или пилинг. 【Лесно да се Држиме & Кора】Тие се пред-намалување на налепници, секој слон и мачка налепница е полиран.Вие само треба да лупам ги исклучи и држи ги на мазна, чиста и сува површина, нема потреба за дополнителни лепак. 【Топло Слон за Домашна Декорација】Нашата симпатична слон decal со ѕвезди и облак налепница како разубавувањето кои го прават тоа повеќе прекрасен.Сакаат вашите деца среќни кога тие го примија оваа прекрасна слон ѕид налепници. 【Совршена Декорација Подарок】Тоа го прави совршен подарок за децата кои уживаат во украсување и љубов слон или мачка.Заличи вашето дете соба без потреба за одзема време и скапи redecorating со нашиот ѕид оркестарот налепници за деца.

Вака можеби ќе ви се допадне..