• Свеж
Ѕвезди Ѕид Decals,78 Ѕвезди Налепница Пурпурна Црна Ѕвезда Ѕид Налепница(2 Големини) за Детска Соба Декорација
zoom_in

Ѕвезди Ѕид Decals,78 Ѕвезди Налепница Пурпурна Црна Ѕвезда Ѕид Налепница(2 Големини) за Детска Соба Декорација

DEN 1629.60

Од стока
check Во продавницата

Лесно да се примени и да се отстрани без да се оштети површината.Вклучува 2 лист ѕид налепница39 пурпурна ѕвезди и 39 црна ѕвезди, 40 мали ѕвезди/20 средината ѕвезди/18 големи ѕвезди.Материјал : ПВЦ.Димензии на Лист : S-1.18inchx1.18inch/М-1.57inchx1.57inch/L-2inchx2.16inch.Вклучува инструкции чекор по чекор.Опис на производот decal е водоотпорен поради тоа што е направен од висок квалитет и флексибилно винил.Се држиме до било мазна, чиста & сува површина.Две Користи 1.Красат градинки, деца, спални соби,creches,бања,и дневна соба 2.Убава уметност ѕид decal за вашата соба и направете ја вашата соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера .Мали Tips1.Мора да се следат за да се држи оваа decal.ако не,ќе се оштети. 2.Ќе мора да се исчисти ѕид или мазна површина со сува крпа пред се лепи на ѕидот decal.3.Мора да се рамни на decal,бидејќи сите decal ќе биде свиткан во кутија и се испратени до вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..