• Свеж
16Pcs/8Pairs Меки Силиконски Earring Грбот за Studs, Злато Појас Јасно Гума Earring backings, Противалергиски Безбедност Earing Тапа Замена за Риба Кука Earring Studs Карики, со Дијаметар од 5mm
zoom_in

16Pcs/8Pairs Меки Силиконски Earring Грбот за Studs, Злато Појас Јасно Гума Earring backings, Противалергиски Безбедност

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

СКАПОЦЕН МАТЕРИЈАЛ : Противалергиски earring грбот се направени од високо квалитетен алуминиумски исто Така се идеални за модата, накит earring дизајнери и DIY earring на одлуки.ОБНОВЛИВИ : Овие силиконски earring грбот може да се употребуваат откако се мијат и се исуши, и овие earring на грбот нема да дојде беспомошна или промена на боја, останува сосема нов како и секогаш.ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА : Earring backings се мали додатоци, ве молиме, чувајте ги подалеку од деца.Не се задоволни, целосна наплата!Без разлика колку долго сте го купиле, ако мислите дека тоа е безвредна, ве молиме пратете ни е-маил,Ние ќе се обезбеди 24-час ентузијасти услуги на клиентите.Вашето задоволство е наша прва цел.Направен од Висок Квалитет на Гума.Не-иритирачки за Чувствителни Уши, Противалергиски.Приближно 5.5mmx4.5mm (0.21x0.17 инчи), Погодни за 0.7-0.8 mm(0.027-0.031 инчи) Earring Пост.Без Загуба и Не се Лизга.Лесно да се стави на и исклучување.Може да се користи за Обичен пост, завртка пост, бразда пост, риба кука и уво жици.Елегантен изглед најдобро.Противалергиски за чувствителна кожа.Нашите лесни earring грбот се појас злато позлатен, анти-оксидација и задржи за долго време се користи.Со силна и безбедна клип, сит се вклопуваат доволно за повеќето студ обетки.Со Baslaky обетки грб, вие не мора да се грижите за испраќање подароци на пријатели или членови на семејството повеќе, бидејќи можете да направите сами.Никел Слободни, Доведе Слободни, Не-иритирачки за Чувствителни Уши, Противалергиски.Имајќи Eearring Грбот Duarable & Shinning Засекогаш.Внимание : Како треба да се покаже во детали, сликата може да изгледаат поголеми од реалните, ве молиме бидете сигурни да се види на големината.Направени од Високо Квалитетни Rubber Non-иритирачки за Чувствителни Уши, Противалергиски.Приближно 5.5mmx4.5mm (0.21x0.17 инчи), Погодни за 0.7-0.8 mm(0.027-0.031 инчи) Earring Пост.Без Загуба и Не се Лизга.Лесно да се стави на и исклучување.Може да се користи за Обичен пост, завртка пост, бразда пост, риба кука и уво жици.

Вака можеби ќе ви се допадне..