• Свеж
3 Инчен Лав Кралот на Џунглата Животни Африканските Сафари во Африка Отстранлив Кора Само Стап Лепило Винил Декоративни Ѕид Decal Налепница Уметност Детска Соба Дома
zoom_in

3 Инчен Лав Кралот на Џунглата Животни Африканските Сафари во Африка Отстранлив Кора Само Стап Лепило Винил Декоративни

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Тоа е силен лав, кралот на џунглата.Брзо, Забавно и Лесно Дома Декорирање.Издржливи и Repositionable Кора и Само Држи Внатрешни работи Винил Ѕид Decal.Одлично за партија украси и подароци.Вистински Лиценциран Производ со БРЗА Испорака во САД Исклучиво продаваат на мало со Tywiggle.Се избегнат сите трети лица продавачи кои ќе overcharge вас!Ова е ексклузивен производ, кој само бродови од продавачот Tywiggle.Бренд нови винил ѕид decal со мала умре-намалување на нетранспарентно граница и позадина.Највисок Квалитет на Официјалниот Марвел Стрип стока.Автентичноста Гарантирана од САД Продавачот/Производителот.Precut Само Стап Отстранлив Repositionable Еднократно.Нашиот Ѕид Decals ЌЕ се држиме до : Внатре Температура Контролирана Површини се Чисти, Дури и Суви Површини се Насликани Base Изшкуркан Насликана на Дрво (не мрсна завршува) Пластика, Стакло, Метал Повеќето Позадина Нашиот Ѕид Decals.НЕ се ДРЖИ ДО : Надвор Површини Автомобили Porous Текстура Нерамни Површини Груб или Unpainted Дрво Валкани, Никотин, Мрсна, Smoky, Варовит Површини Тула или Cinder Блок Недовршени Base Grasscloth Возрасти 3+ Мали Делови Гушење Опасност.

Вака можеби ќе ви се допадне..