• Свеж
Eyecandy Decals Се Држиме Семејство Бебе Девојка Сурфер 2.5 Црна Decal Налепница
zoom_in

Eyecandy Decals Се Држиме Семејство Бебе Девојка Сурфер 2.5 Црна Decal Налепница

DEN 142.80

Од стока
check Во продавницата

Eyecandy испраќа само со највисок квалитет.ГОЛЕМИНА ВО ОПИСОТ СЕ ОДНЕСУВА НА НАЈДОЛГАТА СТРАНА.НАШИТЕ DECALS СЕ НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИЈА 6 ГОДИНА ВИНИЛ.ТИЕ НЕМА ДА ПОПУШТАТ, КОРА, СЕ НАМАЛАТ ИЛИ ИСЧЕЗНАТ ЗА НАЈМАЛКУ 6 ГОДИНИ.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА ИНСТРУКЦИИ и МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНИ НА БИЛО кој МАЗНА, цврста ПОВРШИНА.ЗАДОВОЛСТВО GAURANTEED!!.СТАП СЕМЕЈСТВО БЕБЕ ДЕВОЈКА СУРФЕР 2.5" ЦРНА DECAL НАЛЕПНИЦА.

Вака можеби ќе ви се допадне..