• Свеж
Monbedos 1Pcs Креативни Сијалица Моделот на Корпоративни Корпоративни Канцеларија Декорација Налепници Инспиративни Слоган Mural Ѕид Decal Деца Бебе Куќа/Класа Соба Décor
zoom_in

Monbedos 1Pcs Креативни Сијалица Моделот на Корпоративни Корпоративни Канцеларија Декорација Налепници Инспиративни

DEN 179.04

Од стока
check Во продавницата

Typesetting Големина : 60*90cm.Материјал : еко-пријателски ПВЦ.Дневна Соба Mural / Расадник Бебе Девојка Момче Дете Децата Соба Mural /Спална соба Mural Декорација /Тоалет покрие decal /вратата Mural.Лесно да се Примени, да се Отстрани, Издржливи, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност на Влага.Овој производ може да се прикачени директно на ѕидовите, керамички плочки, ќе се појави прозорец, екрани ,Тоалет покрие ,спалната соба и сл.Како да го користите : 1. Проверете дали површината е мазна, не се држи до груб или нерамна површина. 2. Изберете местото што сакате да се промовира, чистење на пепел и маснотии, чувајте го сув и чист. 3. Задржи во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја. 4. Излупете исклучување на хартија, а потоа се држи до ѕидот, израмнување од центарот на лево и десно.

Вака можеби ќе ви се допадне..