• Свеж
Долго Ковчег Притиснете на Ноктите Балерина V Облик Дизајн француски Лажни Ноктите Целосно Покривање Лажни Нокти Совети 24pcs/set
zoom_in

Долго Ковчег Притиснете на Ноктите Балерина V Облик Дизајн француски Лажни Ноктите Целосно Покривање Лажни Нокти

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Долго ballenia притиснете на ноктите, 24pcs помине совети во сет, ноктите лепак, ноктите се држиме гелови опфатени,подготвени да се носат лажни нокти;.Оваа помине поставена беше пред-дизајнирани, тие се притиснете на ноктите совет, или исто така можете да додадете повеќе сликање на нокти ако ви се допаѓа;.Умерена дебелина не е лесно да се скршени, не е лесно да попуштат, но тие се долги ballenia ноктите, можете да го намали должината она што ви се допаѓа;.Лажни ноктите лесно да се обликуваат, датотека и боја, и лесно се вклопуваат во ноктите, правење на ноктите природни и реални.Погоден за нокти екстензии со ноктите додатоци, лак, акрилик, итн.Ноктите Совети се направени со висок квалитет на животната средина пријателски материјал, кој не е безопасно да ноктите, обезбедување на безбедна и убава искуство, тоа обично трае околу 7-14days.

Вака можеби ќе ви се допадне..