• Свеж
Перење Забавува Свитлива Кофа Паѓа Перење Кошница јули Четвртиот Перење Корпа за Дома Организатор Расадник Чување Бебе Забавува Детска Соба
zoom_in

Перење Забавува Свитлива Кофа Паѓа Перење Кошница јули Четвртиот Перење Корпа за Дома Организатор Расадник Чување

DEN 2299.20

Од стока
check Во продавницата

Перење Кошница Големина : 12.6(L)*11(W)*22.7(W)во, голем капацитет.Материјал : Двоен слој оксфорд ткаенина со ЈП слој во внатрешноста за водоотпорен.Дизајн : Свитлива водоотпорен Перење Кошница издржлив и лесен за носење,Перење бин да може брзо да се здипли станот за складирање кога не е во употреба.Погоден Повод : Детска соба,дома организатор,бебе соба за складирање,Бебе забавува и така натаму.Совети : не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети кожата.Ако има мирис стави перење организатор на суво & вентилирани место за некое време, тогаш мирисот ќе исчезне.

Вака можеби ќе ви се допадне..