• Свеж
HONGER 2/3/4 Ниво Метал Складирање Кошница, Подвижен Складирање Количка Возен Количка со Lockable Тркала Овошје Зеленчук Решетката за Кујна Бања Канцеларија за Складирање,2
zoom_in

HONGER 2/3/4 Ниво Метал Складирање Кошница, Подвижен Складирање Количка Возен Количка со Lockable Тркала Овошје

DEN 866.40

Од стока
check Во продавницата

√ Издржлив Материјал : чување На количката е направена од високо квалитетни и издржливи пластика, која е светлина, безопасни, отпорни на топлина, лесно да се чисти, и многу издржливи.за Бања, Кујна, Канцеларија, Работилница.Answer : ___________________________ Note : Само 1*кујна количка, без никакви други додатоци. √ Производ Големина (L x W) : 2 групи : 35.5 x 51cm; 3 нивоа : 35.5 x 79cm; 3 нивоа : 35.5 x 79cm; 4 нивоа : 35.5 x 108cm.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. √ Широк Спектар на Употреба : Кујната за складирање се користи за чување на овошје, зеленчук, зачини, и други предмети.Бања чување се користи за чување шампон, туш гел, лицето чистење, козметички производи, и други резерви.Спална соба и дневна соба за складирање се користи за чување на некои други Објекти, како што се паричници, копчиња, играчки, итн.Канцеларија за складирање се користи за чување на некои документи, материјали, итн. √ Едноставна Монтажа : Сите делови од овој производ се внимателно се мери и го направи.Секој дел може да биде совршено одговараше.Тоа може да се состави лесно и без завртки или лепак.Можете да ја користите оваа складирање количка веднаш. √ По-продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашата кујна количка, ве молиме контактирајте ме во времето.Јас ќе се направи најдобра услуга за вас во рок од 24 часа.Snap дизајн, лесен и stable With тркала, може да биде ставен на земјата, со база, може да биде ставен на table Free комбинација, погодно storage Waterproof, не е лесно да се rust Strong имајќи capacity Simple installation Product Име : Кујна Shelves Product материјал : приоритетни PPProduct спецификации : две-layer/three-layer/четири-layer Product карактеристики : дома складирање/мулти-слој storage Product големина : види на сликата подолу за details Applicable сценарија : дневна дома чување и use Package се Вклучени : 1 X Складирање Rack Note : * вистинските прирачник за мерење на големината може да има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинските производи.* Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, боја на сликата може да се разликува малку од реалните на производот.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашата кујна количка, ве молиме контактирајте ме во времето.Јас ќе се направи најдобра услуга за вас во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..