• Свеж
128 Парчиња Виножито Ѕид Decal Виножито Отстранлив Шарени Точка Ѕид Налепница Шарени Виножито Ѕид Налепница Винил Виножито Decals во Собата за Бебе Градинка Детска Девој
zoom_in

128 Парчиња Виножито Ѕид Decal Виножито Отстранлив Шарени Точка Ѕид Налепница Шарени Виножито Ѕид Налепница Винил

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : овие слатки виножито ѕид налепници се направени од винил, не е лесно да се скрши, може да се примени за долго време.Доволно количество : пакетот содржи 36 парчиња boho виножито ѕид налепници, 92 парчиња виножито точка ѕид decals, доволно количество да се создаде убава работа и се претвори вашата соба во еден поспана светот.Лесен за инсталација : само кора исклучите шарени виножито ѕид decal и ставете го на мазна површина, decal може да се отстрани лесно без да остават остатоци, нуди добра заштита на ѕидот.Соодветна големина : секој винил виножито ѕид налепница е прибл. 2.56 x 2.76 инчи, соодветна големина за децата да кора исклучување и ги красат нивните соба со себе.Широка примена : виножитото ѕид decal е поставен декорација за детска соба, бебе соба, спална соба, дневна соба, игра соба, во училница, и така натаму.Децата виножито ѕид налепници се лесно да лупам и стап, исто така лесно да се отстрани без да остават остатоци.Овие шарени виножито ѕид decals се убаво алатки за да го смените дизајнот на ентериер стилот на вашиот дом се направи вашиот дом полн со мечтателни вибрации.Карактеристики : Материјал : винил Големина : за 2.56 x 2.76 инчи (по налепница) Пакетот вклучува : 36 x Виножито ѕид decals 92 x Шарени точка ѕид decals Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Вака можеби ќе ви се допадне..