• Свеж
Emoly 12Pcs Универзална 3D Карбонски Влакна Автомобил Врата се Справи со Боја Нула Заштитник Налепница Авто Врата се Справи со Нула Покрие Guard Заштитна Фолија (Црна)
zoom_in

Emoly 12Pcs Универзална 3D Карбонски Влакна Автомобил Врата се Справи со Боја Нула Заштитник Налепница Авто Врата

DEN 402.00

Од стока
check Во продавницата

100% Сосема нов и висок квалитет.Пред-намалување на врата се справи со чаша форма.Висока вискозност, силна отпорност на абење, 3 D карбонски влакна.Заштита на рачки на вратите од инциденти и гребнатини.Fitment : универзална вклопат за повеќето модел.Спецификација : Боја : Црна/ Sliver материјал : Јаглерод влакна големина : 8. 5 x 6. 8cm/3. 34 x 2. 68 инчен инсталација Чекори : 1. Чиста врата се справи/првенство област.Бидете сигурни дека не постои никаква нечистотија пред да се применуваат. 2. Спреј со вода во чашата област, тогаш може да се поправи навремено. 3. Внимателно отстранување на лагер зад филмот. 4. Стап филмот на врата се справи само сега има се занимаваа со вода. 5. Таму ќе биде многу воздушни меурчиња и вода под филм.Користете Мини squeegee или нешто флексибилни за да избришете од воздушни меури и вода.Секогаш се движи од средината кон краевите. 6. Кога тоа е подигната или збрчкана, топлина Тоа со топол воздух (ниска температура) и мазна тоа Пакет се вклучени : 12 x автомобил врата се справи заштита филмови.

Color:
Black/ Sliver material

Вака можеби ќе ви се допадне..