• Свеж
Круг Кат Заштитник Душеци за Бебе Игра Деца Миленици Безбедност Не се Лизга Душеци Јога Душеци 27.6 Инчен Дијаметар во Три Големини Мачка Лето Лесна Шема
zoom_in

Круг Кат Заштитник Душеци за Бебе Игра Деца Миленици Безбедност Не се Лизга Душеци Јога Душеци 27.6 Инчен Дијаметар

DEN 455.52

Од стока
check Во продавницата

Големина : имаме три големини се на располагање, 70/80/100cm, можете да изберете подот тастатурата на вашата големина според вашите потреби.Materal : Кристал велур, со висока густина простор еластична сунѓерот interlayer е мека на допир, и на пената е во ред.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, која може ефикасно да се ослободат од притисок на стапките.Долниот слој на подот мат е направен од environmeatal точка plastieskid доказ, што е повеќе не се лизга и издржливи.Погоден За : Како секојдневна употреба, избегне контакт со ладна кат, бебето може да спие, и да пуштате, возрасните може да се exerciseat дома, тоа е идеален избор за дневна соба, игра соба, спална и соба декорација, тоа изгледа повеќе пронаоѓа.Лесен за Чистење : Можете да изберете да се мијат со рака или со машина, на површината на дамки се лесно да се чисти надвор, и тоа не пилула и да не избледи.Како Подарок : Тоа е добар избор како подарок за пријател¡s нова куќа за housewarming или за пријател со бебиња или домашни миленици.

Вака можеби ќе ви се допадне..