• Свеж
QMseller 15PCS DC 12V Конектор Звучници Активни Електронски Ѕвончето 85dB
zoom_in

QMseller 15PCS DC 12V Конектор Звучници Активни Електронски Ѕвончето 85dB

DEN 249.36

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Активни Електронски Аларм Ѕвончето;Номинална Напон : DC 12 V;Резонанца Фреквенција : 2.8 ± 0.5 KHz.Звучен Притисок : >= 85d B/10см/5 VDC,Температурата на работа Опсег : -20-+70 C.Големината на телото : 12 x 9mm / 0.47" x 0.35" (D*H);Жица Должина : 5cm/2".Надворешен Материјал : Пластика;Боја : Црна.Тежина : 28g;Пакет Содржина : 15 PCS x Активни Електронски Аларм Ѕвончето.Пластични домување, 12 V DC номинална напон, 2 жичен connctor, погодно за поврзување.Тие имаат добри ликови како мала cubage, ниска фира и висок глас притисок.

Вака можеби ќе ви се допадне..