• Свеж
Maxmartt 10PCS Практични Пластични Вода Работам Првенство Фидер за Пиење Сад за Птици Гулаби Папагали
zoom_in

Maxmartt 10PCS Практични Пластични Вода Работам Првенство Фидер за Пиење Сад за Птици Гулаби Папагали

DEN 290.16

Од стока
check Во продавницата

Направени од високо квалитетни пластични материјал, фирма и отпорни на абење, трајни и долг животен век.Лесен за користење, лесен за чистење.Ви овозможува да го користите шише виси надвор од вашата птица и мали животни кафези.Едноставно поврзете вашиот стар сода или шише за вода на чешма и ќе се даваат вашите птици на waterer.Лесно да се инсталира, удобен и практичен.

Вака можеби ќе ви се допадне..