• Свеж
Божиќ Snowmen & Ирваси DogTreats - 2pk
zoom_in

Божиќ Snowmen & Ирваси DogTreats - 2pk

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Сет од 2 Божиќ куче третира. 1 секоја од снешко и ирваси.Овие вкусни пекарница куче колачиња ќе биде совршен за да се работи во вашето куче е порибување.Направен во Канада.Состојки во опис.Сет од 2 Божиќ куче третира. 1 секоја од снешко и ирваси.Овие вкусни пекарница куче колачиња ќе биде совршен за да се работи во вашето куче е порибување.Направен во Канада.Состојки : Целата Пченично Брашно, Applesauce (Јаболка, конзервирани со Аскорбинска Киселина), Шеќер, Spelt Брашно, Растителни Масла, Хидрогенизирани Дланка Јадрото на Нафта, од Витално значење Глутен од Пченица, Овес Трупот, Ленено семе Јадење, Мед, Цимет, Psyllium Семе Лушпа, гуми за Џвакање арапски, Малтодекстрин, Ориз Polishings, Dextrin, Тапиока Скроб, Пченка Скроб, Сладкар е Глазура, Шеќер, Бои (FD&C Црвена 40, FD&C Сина 1, FD&C Сина 2, FD&C Жолта 5, Синтетички Железо Оксид, Растителни Сокови, Annatto Екстракт, Рибофлавин), Гуми За Џвакање Арапски, Carnauba Восок, Глицерин, Лимонска Киселина, Аскорбинска Киселина, Калциум Карбонат, Натриум Карбонат, Натриум Хидроксид, Кикирики, Соја Lecithin, Ванила, Сушени Сурутка, Кокос.Гарантира Анализа : Сурова Протеини (min) : 6.0% Сурова Масти (min) : 16.0% Сурова Влакна (макс) : 6.0% Влага (макс) : 6.0% 4,201 kcal/kg.

Вака можеби ќе ви се допадне..