• Свеж
Лажни Притиснете на Ноктите За Жените Ковчег Облик - 24 Компјутери Обновливи Вештачки Нокти Средна Должина со Дизајни - Долго Лажни Ноктите Природни
zoom_in

Лажни Притиснете на Ноктите За Жените Ковчег Облик - 24 Компјутери Обновливи Вештачки Нокти Средна Должина со Дизајни

DEN 160.56

Од стока
check Во продавницата

[Високо-квалитетни помине уметност] : АБС материјал е не-токсични, без мирис, дебела и не е лесно да попуштат, не е лесно да се наведнувам, и не е лесно да исчезнат, обезбедување на вас со безбедно и удобно помине искуство. [Различни променливи големини] : 24 лажни нокти, 10 различни големини, ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти, трим датотека и да било должината и обликот ви се допаѓа, DIY свој уникатен стил. [Лесен за употреба] : Течен лепак (кој ќе трае подолго) или желе налепници може да се користи за да притиснете на ноктите.Чекори се едноставни, без сушење време е потребно, и само 3 минути од дома, што го прави полесно да се направи повеќе сложени дизајни. [Лесно помине отстранување и издржливи] : ноктите сет содржи нокти датотека ленти, дрвени стапови, влажно и суво алкохол памук и желе лепак, кој може да биде лесно да се отстрани и да се користи. [Исклучителна подароци] : Исклучителна подароци за сопруги, пријателки, мајки, или сестри, совршен за различни прилики, како што се забави, свадби, играње на улоги, танц партии, датуми, фенси облека партии, ноќта на Вештерките или Божик, ballerinas, канцеларии, љубителите на Фестивали и други манифестации, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..