• Свеж
Monliyan Кутре Ќебе за Пет Перница Мала Куче, Мачка Кревет Мека Топло Спиење Мат, Миленичиња Куче, Мачка Куче Маче Меки Ќебе Куќи Топол Кревет Мат Шепа Печатење
zoom_in

Monliyan Кутре Ќебе за Пет Перница Мала Куче, Мачка Кревет Мека Топло Спиење Мат, Миленичиња Куче, Мачка Куче Маче

DEN 1279.20

Од стока
check Во продавницата

УЛТРА МЕКА Средината на 80*60см (32*24inch); Големи 104*76cm (41*30inch) крупните - 120*80см (47*32inch); Пакет : 1 x Куче Маче Меки Ќебе Напомена : ве Молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека големината е доволно голема за вашите миленици пред понуда.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..