• Свеж
Arriveok Милениче Материјали 2022 Топло Мека Бања Пешкир Мачка Куче Шепа Печати Милениче Ќебе
zoom_in

Arriveok Милениче Материјали 2022 Топло Мека Бања Пешкир Мачка Куче Шепа Печати Милениче Ќебе

DEN 288.00

Од стока
check Во продавницата

Симпатична шепа печати дизајн, светли бои, љубов миленици облагородување живот.Направени од високо-квалитет двострано сомот, не-токсични и еколошки, меки и топли, парична казна изработка.Може да биде вашето куче, мачка и други домашни миленичиња се ќебиња, душеци, бања крпи, итн., може да се користи постојано.Лесен за складирање, може да биде укината или валани кога не е во употреба.Тоа може да биде дадена како подарок за некој или мало изненадување за вашето домашно милениче.Тоа е пренослив и погодна за внатрешна и надворешна употреба, како што се домаќинствата и тревници.Детали за производот : Стил : симпатична Тип : Ќебе/душек/спиење ќебе/бања крпа Големина : S : околу 60*70cm; M : околу 100*70cm100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : висок квалитет на двострано сомот Карактеристики : 1. Симпатична шепа печати дизајн, светли бои, љубов миленици облагородување живот. 2. Направени од високо-квалитет двострано сомот, не-токсични и еколошки, меки и топли, парична казна изработка. 3. Може да биде вашето куче, мачка и други домашни миленичиња се ќебиња, душеци, бања крпи, итн., може да се користи постојано. 4. Лесен за складирање, може да биде укината или валани кога не е во употреба. 5. Тоа е пренослив и погодна за внатрешна и надворешна употреба, како што се домаќинствата и тревници. 6. Тоа може да биде дадена како подарок за некој или мало изненадување за вашето домашно милениче.Пакување : Индивидуално спакувани Пакетот вклучува : ќебе*1 ве Молиме имајте во предвид : Производи се испорачани според најновиот модел на, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. (Генерално нема да има големи промени) Совети : во Зависност од екран, хроматска аберација може да се случи.Големината е мерени рачно, може да има некои разлики.Ви благодариме за вашето разбирање и ви посакувам се најдобро.

Вака можеби ќе ви се допадне..