• Свеж
Риболовецот Пастрмка Пластични Авто Амблем - [Сребро][6 x 2 1/2]
zoom_in

Риболовецот Пастрмка Пластични Авто Амблем - [Сребро][6 x 2 1/2]

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Мерки на Околу 6" x 2 1/2".Направени Од Издржлив и Здрав Моделирани ABS Пластика.Воскресна Хром Финиш.Лепило Поддршка за Лесна Инсталација.Со гордост се Направени во САД.Се изразат со амблем дизајн кој одговара на вашата смисла за хумор, политички ставови, fandom, или промовира вашиот предизвика и верувања.Нашата авто амблеми направи голем дар!.

Вака можеби ќе ви се допадне..