• Свеж
Винил Гума Squeegee HiYi Мини Мека Обвивка Scraper Автомобил Шофершајбната Прозорец за Перење Чистење Додатоци Нула-Слободен TPU Scraper Рака Алатка за Чистење и Автомобил Тело ?
zoom_in

Винил Гума Squeegee HiYi Мини Мека Обвивка Scraper Автомобил Шофершајбната Прозорец за Перење Чистење Додатоци

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

【Разноврсна Гума Squeegee】Одличен дизајн и издржливи квалитет лесно може да направи да се работи за многу различни цели, како стакло, чистење, возило снег отстранување, прозорец багра филм инсталирање, винил, decal инсталирање и повеќе.Squeegee исто така, може да совршено се користи за чистење туш, стаклена врата, прозорец за чистење, огледала итн. 【Лесен За Употреба】мини работ средување на squeegee е флексибилен, лесен свиткување доволно за да биде совршено се користи во криви места за да се отстрани водата дамка.Тоа трае само неколку гребнатинки да се донесе вашиот нејасна огледало за да го избришете приказот повторно. 【Лесно За Чување & Носат】ќе добие 1 x TPU мека гума squeegee.Wiper Scraper е за 4.7 x 2.95 инчен, мини squeegee може да бидат зачувани речиси насекаде или носат насекаде за брз пристап и лесна употреба.Дизајниран да работи на чистење на шофершајбната, автомобил перење, автомобил тело прозорец стакло и огледало на вода бришејќи, апарати за чистење. 【Безбедно и Издржливи】Филмови инсталација squeegee алатка е направен од флексибилни TPU материјал, кој не е нула anycar винил и филм, трајни производи за долгорочна употреба. 【Најдобро за По-продажбата на Услугата】Ако сте незадоволни со квалитет, издржливост или било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им понуди 100% задоволство по продажба на услуги за вас.Ефективна Работа На scraper донесе да се флексибилни и мека дизајн, за адаптација на криви површина како врата се справи област.Squegee од меурчиња ефикасно и лесно за различна површина.За Автомобил Широко се користи во винил заврши, прозорец багра, прозорец филм, decal инсталација, автомобил стакло прозорци и повеќе.Лесен За Употреба, Тоа трае само неколку гребнатинки да се донесе вашиот нејасна огледало за да го избришете приказот повторно.Спецификации Материјал : Мека TPU Гума Големина : 4.7 x 2.95 инчен Боја : Розова/Портокал Пакет се Вклучени : 1 Pcs мини автомобили squeegee.

Вака можеби ќе ви се допадне..