• Свеж
Рептил RAR060202 RO Мембрана за Мали RIOS & ELIX
zoom_in

Рептил RAR060202 RO Мембрана за Мали RIOS & ELIX

DEN 2088.00

Од стока
check Во продавницата

Пакет Тежина : 12 килограми.Земја на Потекло : сад.Дел Број : RAR060202. Пакет Димензии : 12" L x 12" W x 12" Х. Рептил RAR060202 RO Мембрана за Мали RIOS & ELIX.Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Rephi Le.

Вака можеби ќе ви се допадне..