• Свеж
Јасно Желе Помине Уметност Stamper и Scraper Транспарентен Помине Stampers Силикони Помине Уметност Печат Образец со Капа Маникир Нокти Грижа Алатка 1 Сет
zoom_in

Јасно Желе Помине Уметност Stamper и Scraper Транспарентен Помине Stampers Силикони Помине Уметност Печат Образец

DEN 203.76

Од стока
check Во продавницата

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Јасно Помине Уметност Stampers Отстранлив stamper за лесно чистење,Нежно притиснете го помине stamper кога го користите.SHOW DETAILS ЈАСНО : Силикони Помине Уметност Печат Образец е Исклучително мека и со вулгарен и леплива finish за да ги собереш дури и на најмалите детали и да стигнат до работ на повеќето криви ноктите без напор.ЈАСНО ПОМИНЕ STAMPER : Овие силиконски помине stamper глава е толку јасно ,нема повеќе надеж нагоре прашања!Гледањето низ stamper + совршено поставата до дизајн.ЕФИКАСНА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ АЛАТКА : Јасно Желе Помине Уметност Stamper И Scraper Не само што ќе ви овозможи да се погоди вашиот саканата локација во секое време за вашите нокти, но тоа исто така да зачувате полски благодарение на повеќе точни печат.ШИРОКО се КОРИСТИ : Желе Помине Уметност Stamper И Scraper Погоден за различни големина на сликата дизајни, лесно и брзо за DIY помине уметност, да се пријавите на ноктите или други објекти.Опис : ЈАСНО STAMPER : Овие силиконски stamper глава е толку јасно ,нема повеќе надеж нагоре прашања!Гледањето низ stamper + совршено поставата до дизајн.ЕФИКАСНА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ АЛАТКА : Не само што ќе ви овозможи да се погоди вашиот саканата локација во секое време за вашите нокти, но Јасно Желе Помине Уметност Stamper и Scraper исто така да зачувате полски благодарение на повеќе точни печат.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Отстранлив stamper за лесно чистење,Нежно притиснете го stamper кога го користите.SHOW DETAILS ЈАСНО : Исклучително мека со вулгарен и леплива finish за да ги собереш дури и на најмалите детали и да стигнат до работ на повеќето криви ноктите без effort WIDELY КОРИСТИ : Јасно Желе Помине Уметност Stamper и Scraper Погоден за различни големина на сликата дизајни, лесно и брзо за DIY помине уметност, да се пријавите на ноктите или други објекти.Спецификација : Материјал : силикон,plastic Size : stamper : 3.3*1.14 inch Scraper : 2.36 inch Color : transparent Weight : 29g Package : 1*stamper(with cap),1*scraper NOTE : 1.1 инчен=0.96 инчен/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1set Помине Уметност Stamper и Scraper сет.

Material:
silicone,plasticSize

Вака можеби ќе ви се допадне..