• Свеж
Чиста Водна 263290 Lindernia Растенијата Украс
zoom_in

Чиста Водна 263290 Lindernia Растенијата Украс

DEN 1792.80

Од стока
check Во продавницата

Lindernia Растенијата Украс.Разно Aquariam.Производителот : ЧИСТА ВОДНА LTD.Производителот дел број : 263290. Ова е резервни од општ дел.LINDERNIA РАСТЕНИЈАТА УКРАС 029304 одличен дизајн на производи, контролирани материјали, Висок квалитет, Направени во сад.

Вака можеби ќе ви се допадне..