• Свеж
uxcell 20pcs самолепливи Авто Автомобил Рекордер Навигација GPS Кабел Жица Фиксна Стега
zoom_in

uxcell 20pcs самолепливи Авто Автомобил Рекордер Навигација GPS Кабел Жица Фиксна Стега

DEN 189.12

Од стока
check Во продавницата

Име На Производ : Кабел Фиксна Стега.Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 20 x Кабел Фиксна Стега.Школка Во Боја : Црна.Димензии : 12 x 9 x 5mm/ 0.5" x 0.4" x 0.2"(L*W*T).Чувајте ги вашите кабли уредно и во добра состојба.Лесен, компактен и дизајн.Имајте грозен електрични надвор линија на визија.Лепило поддршка едноставно се држи до вашиот потребни површината.Може да се залепи на табла, клупа или ѕид простор на возилото.Тоа може да се одржи на кабелот на Рекордерот, Навигација, GPS за во автомобил.Со самолепливи база дизајн, ова е многу лесно и едноставно да се поправи на мазната површина.Инсталација : Изберете ја вашата апликација област.Чистење надвор од област на примена со триење на алкохол или вода.Чекање за чистење на областа сува.Стап и задржи вашето место Не-Перење во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesiveness.Забелешка : ве Молиме не го држете предмети во текот на 24 часа по инсталацијата.Пакетот Вклучува : 20 x Кабел Фиксна Стега.

Вака можеби ќе ви се допадне..