• Свеж
KESIO Децата Пеперутка Цртан филм Тема Кора & Стап Девојка Расадник Ѕид Decal, Шарени Ѕид Уметност Decals за Бебе Соба, Playroom Mural
zoom_in

KESIO Децата Пеперутка Цртан филм Тема Кора & Стап Девојка Расадник Ѕид Decal, Шарени Ѕид Уметност Decals за Бебе

DEN 1399.20

Од стока
check Во продавницата

Летање пеперутка девојка ѕид налепница : Производ добиваат големина : 45см * 60см.Ставете го заврши големина : за 148cm * 103cm. Лесен за користење, само лупам и стап.DIY објект.Можете да diy тоа од своја идеја. Направени од отстранлив самолепливи пвц материјал, никогаш не се на штета на ѕидот. ( Напомена : не се Обидуваат да го залепите повторно и повторно.НЕ се погодни за груба површина. ). - Може да се примени на било кој мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар, итн.Декорација на вашиот дом, го прават тоа повеќе романтичен. Пакет се Вклучени : 1 постави на Ѕид Налепница.Име : Летање пеперутка девојка ѕид sticker Paste на готовиот големина : за 148cm * 103cm Product добиваат големина : 45см * 60cm Package се Вклучени : 1 постави на Ѕид Sticker Material : Еко-пријателски PVCWeight : за 90g Features : Еколошки.Отстранлив, водоотпорендвострано визуелни модели.Нема знаци ќе бидат оставени.Може да се примени на било кој мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар, итн.Декорација на вашиот дом, го прават тоа повеќе романтичен.Напомена : не се Обидуваат да го залепите повторно и повторно.НЕ се погодни за валкани или груба површина.

Вака можеби ќе ви се допадне..