• Свеж
Gazechimp 8X Брза Адаптер Претвора 5/8Inch Студ да 17mm Долг 1/4Inch Тема Заградата
zoom_in

Gazechimp 8X Брза Адаптер Претвора 5/8Inch Студ да 17mm Долг 1/4Inch Тема Заградата

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

Ова го претвора 5/8 Инчи(16mm) Студ на 17 Mm Долго 1/4 Инчи Тема.Одговара за Светлина Застане / Speedlight.Сите додатоци за 3 4 Начин Менгеме Систем имаат комерцијален рецка дека слајдови во еден од монтажа локации и тогаш е заштитена со вртење на заклучување јака.боја : црна; должина : 2.19 во.материјал : алуминиум.Ова бебе 5/8 (16mm) приемник брзо придава на некој од монтажа локации на или 3 Пат се Стега (KG900412) или 4 Начин се Стега (KG900712) да прифати било светло тела или додаток со бебе (5/8 - 16mm) студ.Опис : - ова го Претвора 5/8 Инчи(16mm) Студ на 17 Mm Долго 1/4 Инчи Темата - Одговара за Светлина Застане / Speedlight - Ова бебе 5/8 (16mm) приемник брзо придава на некој од монтажа локации на или 3 Пат се Стега (KG900412) или 4 Начин се Стега (KG900712) да прифати било светло тела или додаток со бебе (5/8 - 16mm) студ. - Сите додатоци за 3 4 Начин Менгеме Систем имаат комерцијален рецка дека слајдови во еден од монтажа локации и тогаш е заштитена со вртење на заклучување јака. - боја : црна; должина : 2.19 во.материјал : aluminum Specification : - Боја : црна - Должина на : 2.19 во - Материјал : aluminum Package Вклучува : 8 Парчиња на Брзо Полнење.

Вака можеби ќе ви се допадне..