• Свеж
1 Пар Кенгур Мајка И Дете Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм X1JB3
zoom_in

1 Пар Кенгур Мајка И Дете Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм X1JB3

DEN 108.72

Од стока
check Во продавницата

1 Пар Кенгур Мајка И Дете Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм X1 JB3. Големина : Уво Пад : (Appro x .)26 x 12mm (1.02" x 0.47"),Earring Куки 19 x 19mm (0.75" x 0.75").Количина : 1 Пар.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Пар Кенгур Мајка И Дете Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм X1 JB3.

Вака можеби ќе ви се допадне..