• Свеж
Правоаголни Складирање Бин Панда Кошница со Рачки - Расадник Чување, Перење Забавува, Книга Торба, Подарок Кошеви
zoom_in

Правоаголни Складирање Бин Панда Кошница со Рачки - Расадник Чување, Перење Забавува, Книга Торба, Подарок Кошеви

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

【Стилски Дизајн】Симпатична печатени моделот е специјално дизајниран за деца, која ги комбинира двете на практични форми и украсни.Играчка за складирање лани не само домаќинство живот добра помошници, но, исто така, поставен украси во дете соба. 【Погодна За Многу Наврати】Стави играчки кутија во секое место во вашиот hourse, спална соба, балкон, тоалет, цртање соба, ходникот, cloakroom, кујна складирање долна облека, здолниште, Т-маица, јакна, панталони, валкана облека, детски играчки, домашно Милениче Производ, итн. 【Расклопна Складирање Бин】Расклопна за лесно складирање ако не се користи, Едноставно се свитка кошница надолу рамен простор за заштеда на чување кога не е во употреба или кога има потреба за транспорт.Вграден челичен прстен на врвот, не е лесно да се деформира. 【Издржлив Материјал】надворешниот платно е целосно печатени, поставата е направен од бел ЈП Слој ткаенина, и полесно се справува е направен на стп кожа кои го прават тоа лесно да транспорт или премести кога тоа е потребно. 【Oldable Кошница Големина】15"L×11"W×9.5"H инчи.Заштедите на простор кога не се во употреба и fold flat за лесни за складирање.Супер подарок за вашето семејство, љубовник, деца и пријатели.

Вака можеби ќе ви се допадне..