• Свеж
1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм M6OB8 Conch Школка
zoom_in

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм M6OB8 Conch Школка

DEN 86.88

Од стока
check Во продавницата

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм M6 OB8 Conch Школка.Големина : Уво Пад : Години : 28x35x6mm(1 7/64"x1 3/8"x7/32"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 1 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм M6 OB8 Conch Школка.

Вака можеби ќе ви се допадне..