• Свеж
XIANYUNDIAN Универзална паметен Телефон Прилагодливи Мини Флексибилни Сунѓерот 0ctopus Tripod Преносни Стојат Мобилен Телефон Носителот Компатибилни со Телефонот Tripod Камер?
zoom_in

XIANYUNDIAN Универзална паметен Телефон Прилагодливи Мини Флексибилни Сунѓерот 0ctopus Tripod Преносни Стојат Мобилен

DEN 194.40

Од стока
check Во продавницата

Тип : Мини Tripod / Лесни.Материјал : Јаглерод Влакна.Тежина (g) : 40g.Број на модел : tripod за телефон и камера.Карактеристики на производот : 1. универзален мобилен телефон застане / камера Tripod2. може да ротирате во 360 степени и поддршка на мобилни телефони подолу 5.5 инчи (Универзална)3. на двете страни и на блискиот мек сунѓер има заштита на мобилен телефон не се нула effect4. универзална изградена-во пролет префрлете се контролира големината на тела, така што на различни производи може да биде placed5. применливи средина : десктоп и други plane Use : 360° Видео Camera Use : DSLRs Use : Smartphones Use : Mirrorless Систем Camera Function 1 : октопод мини tripod за андроид телефон и camera Function 2 : универзална флексибилни tripods tripod за телефонот mobile Function 3 : tripods tripod за мобилен телефон камера holder Function 4 : tripod за huawei камера јаглерод professional Function 5 : октопод флексибилни tripod за камера и phone Function 6 : носителот мини tripod за мобилен телефон dslr фото camera Function 7 : карбонски влакна tripod за dslr фото камера professional Function 8 : камера tripod стојат држачот за mobile Function 9 : прилагодливи tripod стојат носителот манекен head Function 10 : универзален телефон tripod планината за samsung Function 11 : cooljier флексибилни сунѓерот октопод мини tripod with Function 12 : мини tripod за xiaomi dslr фото камера aluminium Function 13 : мобилен телефон стојат носителот десктоп за smartphones Function 14 : телефон tripod планината clamp Function 15 : мобилен телефон tripod планината за huawei p30 p20 lite Installation инструкции : 1, повлечете го убодни, се стави на мобилен телефон во тела, а потоа нека оди, го користите вграден во пролет да менгеме handset2, отворете 3 нозе, додека се протега на должина на stent, се прилагоди на потребните height3, пак аголот на мобилен телефон, одберете агол, а потоа заклучување на позиционирање завртка.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволни сме да ви понудиме подобра услуга.

Вака можеби ќе ви се допадне..