• Свеж
Сет од 4 Парчиња Куче Шепа Стапало Автомобил Налепница Авто Автомобил Амблем Симпатична 3D Хром Златна Decal Декорација 2KT00086 Злато Куче Шепа
zoom_in

Сет од 4 Парчиња Куче Шепа Стапало Автомобил Налепница Авто Автомобил Амблем Симпатична 3D Хром Златна Decal Декорација

DEN 2380.80

Од стока
check Во продавницата

Златна Боја, Големина 2"x 2-1/2" Направени со ПВЦ.Само за Куче Љубовници.Лесно да го инсталирате, како што доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап.Може да се примени на било чиста, мазна, рамна површина (ѕид,windows,автомобили,огледала или фрижидер) мора да се исчисти површината прво, или тоа нема да прикачите.Симпатична Авто Автомобил Decal Налепници ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен!Отворено издржливи, водоотпорен, УВ заштита.

Вака можеби ќе ви се допадне..