• Свеж
Хром Финиш Метал Амблем BB6 Значка (Црвена Буква)
zoom_in

Хром Финиш Метал Амблем BB6 Значка (Црвена Буква)

DEN 141.12

Од стока
check Во продавницата

▶️ Направен од Висок Квалитет на Метал; Добро за Автомобил Тело Декорација или Замена. ▶️ Го подобрат Изгледот на Вашето Возило. ▶️ 3 M Двојно Двострано Лента База е Погодна за Надворешни Употреба. ▶️ Ја исчистите Површината Пред Лепење На е Високо Recommanded. ▶️ Околу 4mm Дебелина / Вкупно Димензии 75mm x 20mm.

Вака можеби ќе ви се допадне..