• Свеж
Деца Маскирани Бања Пешкир во Рамките на Возраст 7 Бања/Плажа/Swimming/Bathrobe за Години Дрво Мачка Знаме очила за сонце Животно со Очила
zoom_in

Деца Маскирани Бања Пешкир во Рамките на Возраст 7 Бања/Плажа/Swimming/Bathrobe за Години Дрво Мачка Знаме очила

DEN 1826.40

Од стока
check Во продавницата

Ултра Здрава & Абсорбента Материјал : Како За Бебе Облека, Безбедноста На Прво Место.Оваа Маскирани Бања Заврши Се Направени Од 100% Superfine Влакна За Голема Absorbency И Нежен Допир На Бебето¡s Чувствителна Кожа, Што Го Прави Безбедно, Природен И Здрав Избор.Ако¡повторно да Барате Маскирани Крпа Како Уникатен Како Вашето Дете, Ти Си На Правото Место.Забава & Разноврсна : Со Забава Дизајн Двете Деца И Родители Ќе Го Сакам, Овој Удобен Бања Пешкир Е Одлично За Дома, На Плажа Или На Базен.На Разноврсна Маскирани Крпа Може Да Се Носи Како Poncho Или Bathrobe И Тоа Дури И Може Да Се Користи Како Алишта.Корисна Агол Џебовите Нека Деца Се Задржи Овој Кул Крпа Завиткани Удобно Околу Нив.Лесно Нега : Што Може Да Се Фрли Во Пешкир Во Миење И Фен, Без Да Се Грижиш За Боја Исчезнува Што Го Прави Одличен Избор За Секое Дете.Објектот Вклучува : A Маскирани Крпа Бања Заврши Мерење На 24" (L) X 24" (W).Тоа Е Доволно Голем За Одгледување Години И Деца кои се Движат Од 2 До 7 Години.Бања, Плажа, Базен, Не Само На Плажа Крпа, Исто Така, Може Да Се Користи Како Кејп, Базен Крпа, Bathrobe Крпа, Итн.Дали Сте Во Потрага За Најдобар Квалитет Маскирани Крпа На ?Деца/ Дете Заслужува Само Најдоброто!Овој Производ Е Навистина Супер Меки, Многу Абсорбента Со Добро Прилагодени Дебелина.Тој Нуди Забава Во Бања, Плажа И Базен Време, Итн.Нашите Деца Беа Уморни Од Тенкиот, Лошо Напишан, Слаба Пропустливост На Воздух Крпи На Пазарот.За Надополнување На Времето Пријатно И Забавно, Ние Дизајниран Оваа Високо Абсорбента, Ултра Дише Мазна И Свиленкаста Маскирани Крпа Со Светли Шарени Ајкула Тема.Совети : Можете Безбедно Да Се Машина За Миење На Оваа Крпа Во Ладна Вода, На Нежен Циклус, Со Не-Хлор Кајгана Ако Е Потребно.

Вака можеби ќе ви се допадне..