• Свеж
PK Моќ 3.3 ft Бела Микро USB Синхронизација Кабел Кабелот Води за Harman Kardon Esquire Пренослив Безжичен Звучник Конференции Систем HKESQUIREBLKAM Harman/Kardon
zoom_in

PK Моќ 3.3 ft Бела Микро USB Синхронизација Кабел Кабелот Води за Harman Kardon Esquire Пренослив Безжичен Звучник

DEN 463.20

Од стока
check Во продавницата

3.3 ft Бела 5 A Брз USB-C Type-C Држачи за Полнење Кабел Кабелот.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да контакт. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Моќ Полнач/Адаптер( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели на Производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно.PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот на Напон.PK Моќ 3.3 ft Бела Микро USB Синхронизација Кабел Кабелот Води за Harman Kardon Esquire Пренослив Безжичен Звучник Конференции Систем HKESQUIREBLKAM Harman/Kardon.

Вака можеби ќе ви се допадне..