• Свеж
Шетач Помошни Возилото, Шетач на Тркала Плоча, Бариера‑Слободен PP/СТП Трајни производи за Дома Бебе
zoom_in

Шетач Помошни Возилото, Шетач на Тркала Плоча, Бариера‑Слободен PP/СТП Трајни производи за Дома Бебе

DEN 2032.80

Од стока
check Во продавницата

Оваа канта одбор е многу погодна за семејствата со две деца, еден спие на шетач и други одмор на педали.Одборот карактеристики суспензија, за бариера‑слободно шетаат, и кога не е во употреба може да се турка нагоре надвор од патот, или, едноставно, се одделуваат.Оваа одлична одбор може да биде лесно да се монтира на задната страна на вашиот шетач, овозможувајќи му на вашето дете да стојат и да се тркала низ.Лесно да се инсталира, не е лесно да се изгуби, по инсталацијата, се безбедни за употреба, тоа е важен додаток за бебе шетач.Со оваа алатка, нема повеќе да се плаче и незадоволство помеѓу децата, уживање во вашето време со децата кога ќе излезе.Функција : 1. Оваа одлична одбор може да биде лесно да се монтира на задната страна на вашиот шетач, овозможувајќи му на вашето дете да стојат и да се тркала низ.2. Одборот карактеристики суспензија, за бариера‑слободно шетаат, и кога не е во употреба може да се турка нагоре надвор од патот, или, едноставно, се одделуваат.3. Оваа канта одбор е многу погодна за семејствата со две деца, еден спие на шетач и други одмор на педали.4. Лесно да се инсталира, не е лесно да се изгуби, по инсталацијата, се безбедни за употреба, тоа е важен додаток за бебе шетач.5. Со оваа алатка, нема повеќе да се плаче и незадоволство помеѓу децата, уживање во вашето време со децата кога ќе излезе.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Шетач Помошни Pedal Material : PP/PUColor : Blue Baby Производи : Бебе шетач accessories Package Листа : 1 x Pedal1 x Bracket1 x Wheel1 x Рака Поддршка Board10 x Accessories1 x Прирачник.

Вака можеби ќе ви се допадне..