• Свеж
NarutoSak Ѕид Налепница,Флуоресценција Цртан Филм Симпатична Мачка Ѕид Налепница Decals Уметност Дома Детска Соба Декорација Флуоресценција
zoom_in

NarutoSak Ѕид Налепница,Флуоресценција Цртан Филм Симпатична Мачка Ѕид Налепница Decals Уметност Дома Детска Соба

DEN 1924.80

Од стока
check Во продавницата

Спецификации : Овој производ карактеристики солза и паста, која е лесно да се работи.Мачка облик дизајн нека вашата соба има симпатична и живописни декоративен ефект.Таа е погодна за спалната соба, студија, децата соба, итн.Големина : 55cm x 13cm x 1cm/21.65" x 5.12" x 0.39" (Прибл.).Карактеристики : Прозрачна, На Цртан Филм Мачка Дизајн, Дома Декор.Материјал : ПВЦ.Користам прилика : тоа може да се примени и на повеќето мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар и така натаму, одговараат за дневна соба, децата playroom, трпезарија, кујна, запишани во гимназиите, дом, канцеларија, ходникот, тремот и многу повеќе.Задоволителна услуга : Ако имате било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме кликнете на "narutosak" за да пронајдете повеќе интересни производи : ).Точка Име : Ѕид Налепница Материјал : ПВЦ Карактеристики : Прозрачна, на Цртан филм Мачка Дизајн, Дома Декор Големина : 55cm x 13cm x 1cm/21.65" x 5.12" x 0.39" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Налепница.

Вака можеби ќе ви се допадне..