• Свеж
Куче Ладење Мат, Пет Ладење Влошки за Кучиња, Мачки Перат Лето Кинолошки Мат, Дише Самостојно Ладење Ќебе Подлога Мраз Свила Спиење Мат Не-Токсични Мали Средни Голе?
zoom_in

Куче Ладење Мат, Пет Ладење Влошки за Кучиња, Мачки Перат Лето Кинолошки Мат, Дише Самостојно Ладење Ќебе Подлога

DEN 179.76

Од стока
check Во продавницата

【Милениче Безбедно Ладење Милениче Подлога】 куче ладење мат направени од премиум само-ладење ткаенина, мека, освежување, удобно,100% безбедни за животни, возрасни, деца.Ајде да уживаат во брзо ладење чувство во ова топло лето.Тоа може да ги смири нашите кучиња и мачки за контакт за до 3 часа, обезбедувајќи кул место за нашите куче година. 【Само Ладење Мат】3-4 Степени поладна од веднаш со допирање, миленичиња ладење влошки за кучиња карактеристики за висока технологија за ладење најлон влакна.Различен од повеќето домашни миленичиња кинолошки душеци на пазарот, нема вода, електрична енергија или ладење е потребно, само за да се стави на куче мат на подот или троседот и чува домашно милениче на тоа.Тоа е едноставно решение за да се избегне прегревање и дехидрација за топла, panting кучиња кои се борат во текот на летото времето. 【Преносни s телесната температура, одржување на удобно температура, релаксирачки и смирувачки нив.Совршен Подарок.Кул, но не и ладно за домашни миленици, и нетоксичен, безбеден за животни, возрасни деца; Прави голем дар за вашето домашно милениче во ова топло лето. 3 Слоеви Дизајн.Оваа кинолошки мат може да го апсорбира вашиот кучиња на телесната температура, релаксирачки и смирувачки ги во топло лето.Чувство Кул.Кул мраз свила и висок квалитет на памук може да се спречи топлината во текот на долго спиење и влага од потење.Лесно да се чисти.Мраз свила милениче само-подлога за ладење ќебе е машина перат, трајни, не се деформира по повеќе чистење.Преносни & Мулти-Употреба.Ова куче спиење мат е лесен, како набори без напор, кој е идеален за користење во затворен простор, на отворено, и на автомобилот.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да нарачате.Препорачливо е да се одржи мат во воздух условено средина, кул чувство ќе бидат очигледни.

Вака можеби ќе ви се допадне..