• Свеж
Baosity 7.2 V USB да СМ 2P Женски Plug NI-МЗ/NI-Cd Батерии Полнење Кабли Кабелот за РК Автомобили Летало UAV Quadcopter
zoom_in

Baosity 7.2 V USB да СМ 2P Женски Plug NI-МЗ/NI-Cd Батерии Полнење Кабли Кабелот за РК Автомобили Летало UAV Quadcopter

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Пластика.Кабел должина : Aprox. 600mm/23.6 Инч.Конектор А : USB Машки.Конектор Б : СМ-2 P Конектор Женски.Кабел должина : Aprox. 600mm/23.6 Инч.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и им даде на вашиот многу се изненади.Опис : - Useage : Далечински Управувач Играчки, Авиони, Летало, Quadcopter - Користење одлична суровини, потрошувачката на енергија е пониска. - Апарат за 7.2 V NI-МЗ батеријата и NI-Cd батеријата, со внатрешни IC полнење за заштита на функцијата. - Со светло на индикаторот за полнење, црвено светло ќе флеш кога се полни и кога целосно наполнета на црвено светло исклучи. - Опремени со полнење заштита и краток спој заштита.Спецификација : - Материјал : Пластика - Кабел должина : Aprox. 600mm/23.6 Инчен - Конектор А : USB Машки Конектор Б : СМ-2 P Конектор Female Package Вклучува : 1 Парче Полнење на Батеријата Cable Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.

Вака можеби ќе ви се допадне..