• Свеж
Leofoto DC-222C СП Tripod Продолжување Цевка Карбонски Влакна 2 Одделение Центар Колона Extender w 1/4 / 3/8 Студ
zoom_in

Leofoto DC-222C СП Tripod Продолжување Цевка Карбонски Влакна 2 Одделение Центар Колона Extender w 1/4 / 3/8 Студ

DEN 696.00

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 2 Дел : Цевка со Дијаметар : 22mm и 19mm Максимална Висина : 320mm.Укината Висина : 200mm .Тежина : 100g 3/8"-16 Врвот Студ , 3/8"-16 Дното Штекер.Капацитет : 8 Kg Карбонски влакна.

Вака можеби ќе ви се допадне..