• Свеж
Selfie се Држиме за GoPro Insta360, Карбонски Влакна Selfie Пол за GoPro Max Херој 10 9 8 7 6 5 Insta 360 Еден R Една X2 Оди 2, DJI Osmo Акција Selfie Monopod Лесни Монтажни со можност да биде продолжен (116cm/4
zoom_in

Selfie се Држиме за GoPro Insta360, Карбонски Влакна Selfie Пол за GoPro Max Херој 10 9 8 7 6 5 Insta 360 Еден

DEN 549.60

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【ПРОШИРУВАЊЕ НА 4 ДОЛЖИНА】Оваа selfie пол може да биде монтажни и со можност да биде продолжен во 4 должина, 25cm/9.8 инчен, 56cm/22inch, 86cm/33.8 инчен, а најдолго 116cm/45inch (прочитајте ја насока на стрелките на часовникот и обратно од стрелките забелешка за да ја заклучите и отклучите пол). 【LIGHTWIGHT И КОМПАКТЕН】 Нето тежина само 3.5 мл/100g, пренослив,со можност да биде продолжен и компактен доволно за да се носат во чанта, ранец, или се лизга во задниот џеб.Најдобар идеален спорт selfie пол за сурфање, нуркање, аикидо, скијање, скејтбординг, да се патува, да се живее настани и многу повеќе. 【ВОДООТПОРЕН & УДОБНО МАТЕРИЈАЛ】На selfie пол направен од карбонски влакна материјал кој ги комбинира сила и цврстина, го прави водоотпорен и rustproof, овозможува да се користи во дожд, снег и сурфање. 【СО 1/4 TRIPOD ЗАВРТКА ПОРТА 】Изграден со 1/4 tripod завртка пристаништето на северниот пол дното, можете да го поврзете selfie се држи со било tripod стојат (Не се вклучени во пакет). 【ГОЛЕМА УРЕДИ КОМПАТИБИЛНОСТ】Наменета за сите GOPRO (адаптер ncluded), Insta 360 АКЦИЈА КАМЕРИ & ДИГИТАЛНИ COMPACTS.ADAPTOM ВОДООТПОРЕН ЛЕСНИ КАРБОНСКИ ВЛАКНА ЕКСТЕНЗИИ СПОРТСКИ & АКЦИЈА КАМЕРА MONOPOD СО TRIPOD ПЛАНИНАТА СТОЈАТ РАБОТИ СО СИТЕ ОВИЕ КАМЕРА & видео камера УРЕДИ СО СТАНДАРДНИ ¼ " TRIPOD ТЕМА Go Pro Max, Hero10, Херој 9, Херој 8, Херој (2018), Херој 7 Црна/Бела/Сребро, Херој 6, Херој 5 Црна, Херој 4, Херој 3, Херој 3+, Јунак 2, Херојот 1, Херој LCD, Херој Сесија 4, Сесија 5, Фузија, Go Pro Omni VR360, EKEN H9, SJCAM, Garmin VIRB, Veho Muvi, Polaroid Коцка(планината е потребно), Nikon Keymission, APEMAN Акција Камера, Canon Power Shot ELPH / SX420 / SX620 / 190, Sony (DSCW800), Sony W800/S DSC-W800/S DSCW800 S, Sony DSCW800/Б, Кодак PIXPRO , Sony DSCW830, Nikon COOLPIX A10, YI Лајт 4 K, Vemont, DBPOWER 4 K, Змеј Допир 4 K, EK7000 4 K, Храбри 4 4 K, Змеј Допир 4 K, Campark ACT74, V50 Елита 4 K, Van Top Момент 4 4 K, Insta 360 One X, Amkov, Олимп Допир TG-Tracker, Sony FDR-X3000, Sony HDR-AZ1, Tom Tom Разбојник, Nikon, Canon, Олимп дигитални compacts, DJI Osmo Акција, Insta 360 Еден R, Insta 360 Еден X2, Insta 360 Go2 и повеќе Пакет Содржина 1 x Selfie Pole Go Pro Adapter1 x Заштитна Торба Гаранција Ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој производ од Adaptom, ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн корисничка подршка за решавање на проблемот!Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе направиме се во наша моќ да се реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.

Вака можеби ќе ви се допадне..