• Свеж
Gioyonil 15 Центар за Контрола на Екран Заштитник за Тесла Модел 3 Модел Y, Висока Дефиниција Чувствителен екран осетлив на допир 9H Анти-Нула Навигација со Автомобил Кале
zoom_in

Gioyonil 15 Центар за Контрола на Екран Заштитник за Тесла Модел 3 Модел Y, Висока Дефиниција Чувствителен екран

DEN 453.12

Од стока
check Во продавницата

Заштита на Центарот на Екранот : да се Чува на вашиот автомобил навигација со екран на допир за слободни од гребнатини и бараат нови.Кристално јасна стакло нема да влијае на high-definition екранот .HD & Високо ниво на Транспарентност : HD Транспарентен максимална наплата на боја, за да се донесе јасна и точно навигација корисничко искуство, со висока дефиниција и голема издржливост . 9 H Цврстина Анти-отсјај & Анти-нула : Ова стакло покрие одржува допир можностите на вашиот GPS navigator, додека обезбедување на подобар мазна допирање чувство.Висока јачина отпорен на гребнатини предизвикани од триење од остри објекти на екранот површината.Oleophobic Функција : Hydrophobic масло, не е лесно да се држиме отпечатоци од прсти,и водоотпорен.Екранот заштитна фолија е обложена со oleophobic слој, кој може да го намалат лепливоста го оценувате на нафта и отпечатоци од прсти, додавање на дополнителна мазност на навигација на екранот. 0.3 mm Стандардна Дебелина : 1/3 потенки отколку обичните филм, подобрување на рака се чувствуваат и се врати на текстура на голи екран. 12 месеци гаранција на замена или рефундирање за било каков дефект на објектот.Овој здрав 9 H (цврстина оценка) заштитник има исклучително висока издржливост и нула отпор/остатоци отпор, и ќе обезбеди најдобра заштита за вашиот Модул 3 и Модел Y навигација екрани.Стаклена заштитна фолија е само 0.33 мм дебел, ултра-светлината, и да се обезбеди "нежен допир" екран со некоја заштитна фолија за да се осигури дека таа не се меша со чувствителност на допир.Што е најважно, 99.99% транспарентност на заштитна фолија може да донесе најдобри, природни, кристално јасно гледање искуство. -Заштита на Тесла Модел 3 / Модел Y центар за контрола на екран осетлив на допир со слој од 9 H цврстина калено стакло. -Чувајте вашиот автомобил навигација со екран на допир за слободни од гребнатини и бараат нови. -Кристално чисто стакло нема да влијае на high-definition екранот. -HD Транспарентен максимална наплата на боја, за да се донесе јасна и точно навигација корисничко искуство, со висока дефиниција и голема издржливост.

Вака можеби ќе ви се допадне..