• Свеж
ВИСКО Ѕид Оркестарот Отстранлив Ѕид Decals Налепници Оркестарот за Gilrs Детска Спална соба Расадник Роденден Корист
zoom_in

ВИСКО Ѕид Оркестарот Отстранлив Ѕид Decals Налепници Оркестарот за Gilrs Детска Спална соба Расадник Роденден Корист

DEN 165.36

Од стока
check Во продавницата

❤【Совршен Подарок за деца Девојки】 : Дали сте во потрага за вашата ќерка е спалната соба декорација идеи, Роденденски подароци, Фестивал Подароци или само потрага по девојка ѕид декорација или стока, ,Вашите девојки може да се стави секој дел насекаде каде што сакате.Оваа шарени decals се совршени за девојки'rooms, играта соби, дневни соби, градинки или места за кои што сакаат да бидат убави. ❤【Премиум Мазен Материјал и Големина】 : ЗАБЕЛЕШКА : Нашиот ѕид налепка на пакувањето е завиткано во пена памук за да се осигура дека нема набори кога ќе се држи на ѕидот.лист димензии : 60cm 40cm x(23.6" x15") Направен од висок квалитет на еко-пријателски ПВЦ материјал, еколошки заштитни, се безбедни за употреба. ❤【Супер Beutiful Дизајн】: Нашиот ѕид налепници содржат различни елементи погоден за домашна декорација.Акварел стил Дизајнирани Печатени со симпатична Розова,Зелена Срце и ѕвезда Дијаманти,Два Поголеми убава глави со цвет.Красат вашата девојка е магија сон простор!. ❤【Водоотпорен Resuable и Лесно да ги Отстраните】 - ① Водоотпорен материјал,Не грижете се, штета .② Лесно да се држиме, отстрани и да ја наместите на било сува, чиста и мазна површина, без напуштање на било леплива остатоци или оштетување ③ Погоден Различни Површина, Може да се примени на било кој мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар, итн,Како боја, но не и штети на ѕидот на површината. ❤ 【100% Наплата или Ја 】 : Без Прашања Праша!Ако не сте 100% задоволни со овој ѕид оркестарот, реконструкција или нов пакет ќе биде издадена.

Вака можеби ќе ви се допадне..