• Свеж
Диносаурусите Симулација Попуштат Дупка на Ѕидот Налепници, HOLENGS Кора и се Држи Отстранлив 3D Удрил Диносаурусите Ѕид Decals, Диносаурусите Ѕид Оркестарот за Момчиња Д
zoom_in

Диносаурусите Симулација Попуштат Дупка на Ѕидот Налепници, HOLENGS Кора и се Држи Отстранлив 3D Удрил Диносаурусите

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

【Преглед】Овој сет на Диносаурусите decals ќе донесе шарени освежување на промените на ѕидовите.На диносаурусите ѕид налепница, ќе се трансформира во вашата соба во секунди, уникатен и прифатлива, забавен и креативен начин на декорација, овие елементи оркестарот вашиот дом и да додадете повеќе забава за деца. 【Премиум Материјалот】3 D Попуштат Диносаурусите ѕид налепници се отстранува само-лепило пвц материјал, лесно да се држи и да кора, пренослив и водоотпорен. 【Кора И се Држи】самолепливи, само се држи на мазна, рамна, сува и прашина слободен простор на вашиот ѕид без алатки.Не леплива остатоци, и не треба да се грижите за оштетување на ѕидот на бои. 【Декорација Сцени】Оваа креативна диносаурусите ѕид decal е погодна за декорација на детска спална соба, дневна соба, детска соба, и, исто така, совршен за врати, прозорци, плакар, кат декорација.Добар партнер за недостатоци ѕид, покривање на оштетениот дел на ѕидот. 【Пакет се Вклучени】Ѕид decals x 1, Лист големина : 23.6 во x 23.6 во, се состои од 2 парчиња(Лист големина : 11.8 во x 23.6 во) мал ѕид decals.Заврши големина како слика се прикажува.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата. 3 D диносаурусите кора и се држи отстранлив ѕид decals со диносаурус животинско диносаурус суштество, ѕид налепница за соба, бања дома бебе соба декорација.Спецификација : Материјал : Еко-пријателски премиум ПВЦ материјал.Големина : Избрани како што е прикажано на сликата.Зошто да се избере Нашиот 3 D Диносаурусите Ѕид Налепници? ▶ Пренослив и обновливи ▶ Лесно да се оддели, лепак и ги красат ▶ Тоа нема да се оштети обоен ѕид ▶ Многу погодна за долгорочна или привремена употреба ▶Може да го ажурира секој простор во вашиот дом, вклучувајќи станбена површина, спална соба и повеќе.Како да се Користи? 1.Пред вашата апликација, чистење на површината внимателно, проверете дали површината е сува, мазна, без прашина, без вода врз него. 2.Пре-сече во мали парчиња, DIY вашиот дом ! 3.Ги собереш на ѕид налепница од дното на хартија и се држи до очекува позиција, препорачливо е да се оди од врвот до дното; може да се држи еден агол прв, а потоа се држи по одредување на позиција. 4.Мали меурчиња кои се појавуваат за време на pasting процес може да биде нежно измазнети со scraper и други предмети.Нашата услуга : Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со премиум производи.Вашето задоволство е најголема афирмација на нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги одговори за вас во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да го решите вашиот проблем.

Material:
Eco-friendly premium PVC material.
Size:
Assorted as shown in the picture.
Why choose Our 3D Dinosaurs Wall Stickers? :
▶ Removable and reusable :
▶ Easy to detach, glue and decorate :
▶ It won't damage the painted wall :
▶ Very suitable for long-term or temporary use :
▶Can update any space in your home, including living area, bedroom and more. :
How to Use? :
1.Before your application, clean the surface carefully, make sure the surface is dry, smooth, no dust, no water on it. :
2.Pre-cut in pieces, DIY your home ! :
3.Pick up the wall sticker from the bottom paper and stick it to the expected position, it is recommended to go from top to bottom; you can stick one corner first, and then stick it after determining the position. :
4.The small bubbles that appear during the pasting process can be gently smoothed with a scraper and other items. :
Our service:
We will do our best to provide you with premium products. Your satisfaction is the greatest affirmation to us. If you have any questions, please feel free to contact us. We will try our best to answer them for you within 24 hours and try our best to solve your problem. :

Вака можеби ќе ви се допадне..